Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
piątek, 31 stycznia 2014

Kilka mroźnych ujęć ze spaceru po parku za zamkiem w Leśnicy:

styczeń 2014

09:06, skrzatka_wariatka , parki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 stycznia 2014

Wybrałam się na stację PKP w Leśnicy w celu uwiecznienia zupełnie innej postaci i zauważyłam tego małego. Niestety nie mogłam być na uroczystym oddaniu terenu na zakończenie remontów, które odbyło się 29 listopada. Tam zapewne dowiedziałabym się o planowanym krasnalu ;) Ale lepiej późno, niż wcale.

Jest to już drugi krasnal na terenie Leśnicy. Pierwszy - Rycerz Jadwiżański - stoi przed bramą zamkową od 21 czerwca 2008. Opisywałam go wtedy ---> Krasnal leśnicki

Nie wiem czy został jakoś nazwany, może wiecie?

Stoi od strony peronów, pod zegarem:

styczeń 2014

Tagi: Rubczaka
18:34, skrzatka_wariatka , pomniki i krasnale
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 26 stycznia 2014

Zdjęcie wiosenne, ale jedyne, które mam ukazujące ten domek. Długo był do sprzedania, aktualnie został wyburzony. Stał na rogu Dolnobrzeskiej i Brzezińskiej. Chociaż niepozorny, to i w nim ktoś kiedyś mieszkał i niejako należał do leśnickiej przestrzeni.

kwiecień 2009

20:48, skrzatka_wariatka , wille
Link Dodaj komentarz »
sobota, 25 stycznia 2014

Podwórko zimowe przy Dolnobrzeskiej 8-10.

marzec 2013

22:21, skrzatka_wariatka , od podwórka
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 stycznia 2014

... wczoraj, tj. 22 stycznia na łamach portalu www.wroclaw.pl A dokładniej w artykule  Leśnica tajemnicza jak Mona Lis(s)a autorstwa Barbary Chabior. Miło mi bardzo :) Polecam oczywiście cały artykuł, dowiecie się z niego kilku interesujących rzeczy, o których nie można było przeczytać na moim blogu, zilustrowany jest też ciekawymi archiwalnymi fotografiami. Kilka razy zapewne się szerzej uśmiechniecie, ja przynajmniej tak zrobiłam ;) Warto poczekać na ciąg dalszy, gdyż jest to dopiero pierwsza część.

 
1 , 2
Archiwum
Tagi