Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
czwartek, 28 lutego 2008

Rowerek to chyba najlepszy środek lokomocji w naszej dzielnicy, przez cały rok, wiem z doświadczenia :)


grudzień 2007

23:31, skrzatka_wariatka , mieszkańcy
Link Dodaj komentarz »
środa, 27 lutego 2008

Kobiety Leśnicy i okolicy! Może ten kwiatek z okazji Dnia Kobiet nie jest taki najgorszy, ale przekonuję Was, że czasem warto pójść nieutartym szlakiem. Ja przynajmniej zawsze czuję się lepiej, kiedy sama zrobię coś dla siebie. W tym roku na przykład, nasze święto zorganizowałam sobie sama, zupełnie niekonwencjonalnie i już nie mogę się tego 8 marca doczekać, ale o tym za chwilę :)

Wam drogie Panie polecam przemyśleć propozycję CK Zamek, która wygląda naprawdę zachęcająco. Impreza nazwana została "Szmatki dla fajnej babki" i będzie wielką wymianą ubrań, butów i wszelkich dodatków. Z pewnością niejedna z Was ma w szafie sterty niechcianych rzeczy, przynieście je ze sobą do zamku, gdyż to co dla Was niemiłe, może wpaść w oko innej Pani :) a wtedy wystarczy już tylko wymienić się lub odsprzedać ciuch. Warunkiem jest, aby ubrania były czyste i w dobrym stanie. A żeby było łatwiej, można będzie w tym czasie zasięgnąć rady stylistów oraz wizażystów. Zaplanowano też kiermasz przedmiotów artystycznych (biżuterii, torebek, oryginalnych ciuchów i dodatków). Jeśli macie więc ochotę poczuć się prawdziwymi kobietkami zapraszam do Zamku, w sobotę 8 marca, w godzinach 14-18. Wstęp kosztuje jedyne 3 złote.

A ja... cóż nie spotkamy się tam, ale tylko dlatego, że w prezencie na Dzień Kobiet zakupiłam sobie bilet na festiwal "Metalmania" i właśnie 8 marca będę się wydzierać wraz z moim ukochanym black metalowym Satyriconem w katowickim Spodku :) No dobra, a może ja jednak nie jestem kobietą ? hihi :D

20:06, skrzatka_wariatka , wydarzenia
Link Komentarze (1) »
wtorek, 26 lutego 2008

W aktualnym numerze Gazety Leśnickiej z 25 lutego 2008 roku (04/71), na ostatniej stronie pojawiła się moja fotografia z krótką notką o blogu :)

wtorek, 19 lutego 2008


styczeń 2008 

00:27, skrzatka_wariatka , pgr
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 18 lutego 2008

Kolejny leśnicki piesek, znany powszechnie zapewne z powodu swej przedniej łapki. Oszczekał mnie w podwórku na Średzkiej i nie dał szansy na dłuższą sesję, gdyż pobiegł załatwiać swoje pilne sprawy.


luty 2008

Tagi: Średzka
00:09, skrzatka_wariatka , zwierzaki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3
Archiwum
Tagi