Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
niedziela, 21 grudnia 2008

Latem robiłam zdjęcia chłopakom na rowerach MTB i bmx, którzy jeżdżą na leśnickiej pętli. Wrzucam kilka ujęć z szuflady dla przypomnienia wesołych wakacji. Prawda jest taka, że nie bardzo mają gdzie jeździć...

Kuba

Karol

Lipa

Kuba

Robert

Sebastian

Kuba

Marcin

Adrian

Konrad

DSC_1183

lato 2008

sobota, 20 grudnia 2008

...zaczęłam prowadzić ten oto lissa.blox, właściwie dokładnie 19 grudnia dodałam pierwszy wpis. Z okazji tych pierwszych urodzin dostałam prezent, wyróżnienie na platformie blox.pl - Syndykat. Ale przede wszystkim dziękuję wszystkim oglądającym za odwiedziny i komentarze.

czwartek, 18 grudnia 2008

Stanisław Soyka wystąpi na charytatywnym koncercie w Kościele Matki Boskiej Różańcowej, przy ul. Małopolskiej. Artysta zgodził się zaśpiewać dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 42, przy ul. Częstochowskiej. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na wyposażenie pracowni językowej dla uczniów. Niezwykła inicjatywa. Bilety kosztują 20 zł, można je nabyć w sekretariacie szkoły, w kościele i przed koncertem, a ten odbędzie się 20 grudnia o godz. 19.

16:09, skrzatka_wariatka , wydarzenia
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 grudnia 2008

Zdjęcie zrobiłam rok temu, na Mokrym, w okolicy stajni, bardzo je lubię, a czy Kocie dalej stacjonuje przy koniach nie wiem ;) dawno nie było u mnie zwierzaka, a one też mają swoje miejsce na moim blogu.

kocie na mokrym
grudzień 2007

Tagi: mokra
18:05, skrzatka_wariatka , zwierzaki
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 15 grudnia 2008

Wiadomość z ostatniej chwili: zgłosiłam bloga do Syndykatu i udało się. Mój lokalny w sumie fotoblog został w ten sposób wyróżniony i być może nie tylko Leśniczanie będą do niego teraz zaglądać. Stało się to właśnie dziś, cieszę się. I jednocześnie traktuję to jako pewnego rodzaju motywację do robienia ciekawszych zdjęć dla Was.

 
1 , 2 , 3
Archiwum
Tagi