Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
wtorek, 30 kwietnia 2013

Przedwojenna willa przy Ślepej 4, obecnie niezamieszkana, stoi pusta i niszczeje, w tle "młodsze" bloki z wielkiej płyty przy Promenadzie.

kwiecień 2013

21:43, skrzatka_wariatka , kamienice
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 29 kwietnia 2013

W ramach wypadu rowerowego minionej niedzieli udałam się ponownie na drogę polną między Żernikami a Złotnikami w celu zmierzenia krzyża pokutnego dla Państwa ;) Zapomniałam miarki, przysięgam, ale myślę, że moja postać przyda się zamiast niej. Zostałam obdarzona zaledwie 164 cm wzrostu, jak widać na fotografiach do czubka krzyża jest jeszcze trochę ;) Mam nadzieję, że wyjaśniłam w ten sposób watpliwości komentujących wcześniejszy wpis o krzyżu :) Na oko ma te około 2 m :) W każdym razie poprzednie fotografie obiektu wskazywały faktycznie co innego, wydawał się na nich dużo mniejszy niż w rzeczywistości, także proszę wybaczyć fotograficzne błędy :) Pozdrowienia! Zachęcam do wycieczek po rejonie, zwłaszcza rowerowych, naprawdę warto :) Tego lata postaram się opracować jakąś ciekawą trasę rowerową i przetestować ją dla Państwa na własnej skórze ;)

kwiecień 2013

niedziela, 28 kwietnia 2013

Widok z ul. Pięknej:

Widok z okolic pałacu:

kwiecień 2013

Tagi: Gałów
16:52, skrzatka_wariatka , okolice
Link Komentarze (1) »
sobota, 27 kwietnia 2013

Kolejny raz miło mi przedstawić opuszczony pałacyk w Gałowie, tym razem udało się obejść obiekt dookoła co zaowocowało ciekawymi ujęciami i zbliżeniami nieznanych mi wcześniej detali. Wczoraj nie byłam tam sama, a jak wiadomo w grupie raźniej :) Chętnych do zapoznania się z historią pałacu zapraszam do moich wcześniejszych wpisów z tagiem: Gałów. Wybaczcie specyficzną kolorystykę fotografii - ścigałam się z zachodzacym słońcem ;)

Wejście:

 Szczyt wieży:

Data 1874 powtarza się także nad bocznym wejściem do pałacyku, w tym roku zakończono budowę pałacu:

Przy tak obszernej galerii nie może zabraknąć moich ulubionych okien:

W opuszczonym salonie...

...

...

W otoczeniu pałacyku:

kwiecień 2013

czwartek, 25 kwietnia 2013

Miłe złego początki w Parku Złotnickim ;)

foto: Michał Siwakowski

kwiecień 2013

22:11, skrzatka_wariatka , parki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Archiwum
Tagi