Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
sobota, 30 kwietnia 2016

W najnowszym, wiosennym kwartalniku Przystanek Dolny Śląsk znalazłam się w naprawdę zacnym gronie pasjonatów naszego regionu, m. in. z Joanną Lamparską i Rafałem Eysymonttem. Bardzo mi miło ;) Polecam szczególnie artykuł o znajdującym się niedaleko Leśnicy pałacu w Samotworze. Stali obserwatorzy mojego fp na fb zapewne zauważą, że tekst artykułu jest już nieaktualny. Kwartalnik ukazał się 30 marca 2016 a wtedy już od około miesiąca miałam nowy aparat. Sama się nie spodziewałam takich zmian ;) Plany więc trzeba zaktualizować ;) Zachęcam do czytania. Kwartalnik w formacie PDF jest dostępny tutaj: Przystanek Dolny Śląsk wiosna 2016

środa, 27 kwietnia 2016

Pierwsze próby z aparatem w terenie, wiosna rozkręca się naprawdę pomału. Ja z nowym aparatem też potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. 

kwiecień 2016

Tagi: Ulowa
21:09, skrzatka_wariatka , 4 pory roku
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 kwietnia 2016

Jeszcze nie całkiem zielono, ale już kwitnie co nieco... zdjęcia zrobione na samym skraju Lasu Mokrzańskiego, w okolicy wieży ciśnień.

Początki zieleni:

Mieszkaniec lasu:

kwiecień 2016

22:12, skrzatka_wariatka , 4 pory roku
Link Komentarze (2) »
środa, 06 kwietnia 2016

Po przerwie w nadawaniu czas wrócić na normalne tory. Aktualnie mam dla Was dwie mam nadzieję dobre wiadomości dotyczące bloga i mojej działalności fotograficznej na rzecz Leśnicy. Całkiem niedawno obrodziło u mnie w nowe technologie ;) co z kolei sprawiło, że po pierwsze założyłam konto na Instagramie ---> szukajcie mnie tam jako: lissa.lesnica. Jak wiadomo najfajniej korzysta się z tej aplikacji na telefonie, ale jakby co proszę także link: lissa.lesnica

Znajdziecie tam moje smartfonowe wariacje na tematy leśnickie, codziennie coś pstrykam i mam masę radości z edytowania tych obrazków i umieszczania ich na Instagramie - także polecam się.

Z kolei dla miłośników tradycyjnej fotografii popełnionej dzięki aparatom ciut większym niż te mieszczące się w kieszeni wiadomość taka, że od lutego mam już na stanie nową cyfrową lustrzankę, lepszą niż poprzednia, która tak niecnie zepsuła się w sierpniu 2015 roku. Przez ponad pół roku nie miałam sprzętu foto, właściwie samej ciężko mi w to jeszcze uwierzyć, że tak się odmienił mój los, gdyż jest to prezent od wyjątkowej osoby, która wspiera mnie w mojej fotograficznej pasji. Trudno to jakoś ująć w słowa. Oznacza to tyle, że będą nowe fotografie Leśnicy i nie powinnam już zostawić Was bez fotorelacji z żadnej ważnej imprezy w okolicy.

Cały czas współpracuję też z Gazetą Leśnicką, gdzie mam rubrykę -Pocztówka z Leśnicy- co dwa tygodnie publikujemy jedną z kartek z kolekcji Marcina Gawłowicza z moim komentarzem. 

Tagi: instagram
13:32, skrzatka_wariatka , kronika(rka) leśnicka
Link Komentarze (1) »
Archiwum
Tagi