Migawki z zachodniego krańca Wrocławia i okolic.
piątek, 21 grudnia 2007

Autka-bliźniaki spod jednej z willi na ulicy Serowarskiej. Już ich tam nie ma.


czerwiec 2006

Tagi: Serowarska
01:27, skrzatka_wariatka , od podwórka
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 grudnia 2007

Rozpędziłam się.

Od października 2007 prowadzę blog fotograficzny o moim mieście - Mój Wrocław. Mieszkam bardzo daleko od jego centrum, w niesamowitej, starej dzielnicy. Ta dzielnica to Leśnica. Prowadząc blog wrocławski szybko doszłam do wniosku, że w samej Leśnicy jest tak wiele miejsc, które chciałabym pokazać, że zasługuje ona na oddzielnego bloga. W ten sposób powstał ten oto lissa.blox.pl.

Różnić je będzie to, że w blogu leśnickim znajdziecie także kolorowe fotografie. Oprócz tego, dalej to samo :) moje ukochane stare domy i kamienice, detale, poszukiwania poniemieckich napisów, tajemnice. Pokażę też troszkę codzienności, życie mieszkańców. Znajdzie się też miejsce dla tutejszych zwierzaków. I ulotnych chwil, miejsc zaczarowanych światłem, niekoniecznie mających wartość architektoniczną czy historyczną.

Powstanie także dział Leśnica w literaturze, nie ma tego wiele, ale to co uda mi się znaleźć postaram się krótko zrecenzować. Zaproszeń na ciekawe imprezy kulturalne w mojej dzielnicy szukajcie w dziale - Wydarzenia.

Chcę, żeby fotografie były umieszczone chronologicznie, dlatego na początek kilka czarno-białych staroci. niektórzy znają je zapewne z Mojego Wrocławia, ale ich miejsce jest tutaj :)

1 ... 221 , 222
 
Archiwum
Tagi